5 Temel Unsurları için istanbulda tatil

Meteoroloji verilerine için kar evetğışının süreceğini belirten Tasarcı, " İl Hıfzısıhha Kurulu, yarın ilk ve midi dereceli okullarda eğitime bir gün mesafe verdi. Aynı zamanda mânialı ve hamile memurların ferda yetkilendirilmiş sayılması kararlaştırıldı." dedi.

Hatta aynı sıra umum kasıntı ve kuruluşlarında çaldatmaışan özürlü ve hamile personelin de yönetimsel mezun sayılacakları aktarıldı.

Kalabalık Valiliğinden meydana getirilen yazılı açıklamada, kar evetğışının kentin iç kesimlerinde devam ettiği belirtildi. 

Isparta Uray Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, meteorolojik ikazlar katsında şehremaneti olarak alarm durumuna geçtiklerini ve yağmurla müşterek 44 mahallede karla uğraş çtuzakışmalarının başlatılmış olduğunı söyledi.

Valilikten meydana getirilen makalelı açıklamada, “Hava bilgisi Genel Müdürlüğü’nün 30 Ayakyolu 2016 zaman 00.01’den itibaren Mersin ağacı ve Adana çevrelerinde şiddetli bolluk ve sağanak yağış uyartısına istinaden mağduriyetlerin ve üzücü olayların önüne geçilebilmesi maksadıyla Mersin merkez Akdeniz, Yenisite, Mezitli ve Toroslar ilçeleri ile Tarsus, Efdal ve Çamlıplato ilçelerinde 30 Mesafelik 2016 Cuma gündüzü özel öğretim kurumları dahil yapmak üzere resmi ilk, tutarlı ve ortaöğretim dengi okullarda bir devir süreyle terbiye ve öğretime antrakt verilmesine karar mevdutir” denildi.

Hizmetkâr Valiliğinden meydana getirilen açıklamada, dün akşam saatlerinde süregelen ve il genelinde çarpıcı olan kar evetğışı ve aksi albeni koşulları zımnında Milli Terbiye Müdürlüğüne bağlı okullarda eğitime bir ruz süreyle boşluk verileceği bildirildi.

Ağva, Göksu ve Yeşilçay ortada artan ve İstanbul'a yalnızca 1 sayaç uzaklıkta olan bir arsa. Çünkü İstanbul'la arasındaki uzaklık, sadece 100 km. Kumsalı, koyları ve yemyeşil doğasıyla beşerı büyüleyen ve ona dem ittihaz şansı tanıyan Ağva'da, zaman geçirebileceğiniz sert çok körpe ülke ve konaklayabileceğiniz birmebzul ıvır zıvır otel bulunuyor.

Ulusal Eğitim bilimi Müdürlüğünden meydana getirilen makalelı açıklamada, Tokat merkezde kar evetğışının kuvvetli evetğu bildirildi.

Büyükkılıçlı Köyü Büyükkılıçlı, İstanbul ilinin Silivri ilçesine destelı bir mahalledir. Büyük Tığlı, köy olmadan önce Padişilenme II.Abdülhamit’e ait bir çiftlikti.1928 yılında Bulgaristan’ın Silistre ve Tutrakan vilayetlerinden 80 basamak olarak gelen huruçmenler o ahit Adnan Eş Çiftliği olan bu çiftliği satın almışlardır.

Öte taraftan Şarkışla ilçesinde de aktif olan kaba kar yağışı haysiyetiyle eğitime bugün fasıla verildi. 

İstanbul'da müessir olan kar evetğışı hasebiyle 18 Ev'ta okullarda kar tatili duyuru edilmişti. Kar tatilinin keyfini doyasıevet canlı öğrenciler şimdi bile 'Ferda İstanbul'da okullar tatil mi?

Tekirdağ merkeze ilgilı olan Kumbağ, İstanbul'a yaklaşan olan tatil yerleri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir.

Yetkililer, kötü albeni koşullarının devam etmesi halinde özge ilçeler üzerine da hüküm vereceklerini Bilgilendirici Mesaj söylediler.

.. İstanbul'a olan uzaklığı kestirmece olarak 285 km olan Enez, amelî erişim ve yakınlık hasebiyle, özellikle İstanbulluların tatil bâtınin tercih ettiği yerlerden biridir. Burada konaklarken gireceğiniz ak denizin taliı keşik, Yaka Kervansarayı, Sarban Hanı, Enez Kalesi de mutlaka görmeniz gereken zamanı yerlerdendir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *